Doprava zdarma nad 2 000 Kč

MORGEN BLUE čistič řetězu CHAIN CLEANER 250ml

Kód: 88900938
Akce Sleva
179 Kč
Skladem (>5 ks)

Chain Cleaner je aktivní čistič/odmašťovač vhodný pro součásti řetězu a hnacího ústrojí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Chain Cleaner je aktivní čistič/odmašťovač vhodný pro součásti řetězu a hnacího ústrojí.

APLIKACE

Před použitím dobře protřepejte. Naneste přípravek Chain Cleaner na řetěz, přední a zadní přehazovačku. Nechte čistič působit asi 5 minut a poté opláchněte mýdlovou vodou. Otřete suchým hadříkem a poté znovu namažte řetěz a díly hnacího ústrojí.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Pravidelná aplikace zabraňuje poškození řetězu a komponentů hnacího ústrojí. To zajišťuje vyšší výkon, hladší řazení a delší životnost hnacího ústrojí.
Aktivní složky navozují rychlý a hluboký proces čištění.
Bezpečné z gumy a plastu.
VAROVÁNÍ

Extrémně hořlavý. Dráždí kůži. Toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Výpary mohou způsobit ospalost a závratě Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte sprej. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Bez CFC. Tlaková nádoba. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad + 50°C. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavý materiál. Nekuřte. Složení podle směrnic E.C.: Alifatické uhlovodíky >30 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: