Servis


Servisu věnujeme zcela mimořádnou péči! Můžete u nás počítat s výjimečnou precizností, profesionalitou a oborovou znalostí. Pracujeme s tím nejlepším co se dá na cyklistickém trhu najít a to napříč cyklistickými kategoriemi – silniční a MTB kola, gravel biky nebo elektrokola. Poradíme si s elektrickými sadami Shimano, SRAM a Campagnolo, děláme kompletní diagnostiku a aktualizace firmwaru. To stejné platí pro systémy Shimano STEPS u elektrokol. Nabízíme možnost expresního servisu, který se snažíme vyřešit na počkání. Čekání si můžete zpříjemnit u kávy nebo sledování TV přenosů, případně čas využít k práci s využitím našeho připojení k internetu. Tak co myslíte, stojí to za vyzkoušení?  Standardní servisní hodina: 700,- Kč

Expresní servisní hodina: 1 200,- KčOrientační ceny jednotlivých úkonů:


ZAPLETENÁ KOLA

Zapletení jednoho kola – 1 000,- Kč
Centrování – 400,- Kč


CELKOVÝ SERVIS

Základní seřízení řazení a brzd, celková kontrola, namazání – 700,- Kč
Komplexní servis včetně mytí – od 2000,- Kč


MYTÍ A CYKLOKOSMETIKA

Kompletní mytí – 500,- Kč
Promazání kosmetikou MOTOREX – 200,- Kč


ODPRUŽENÍ

Repase vidlice – od 1 500,- Kč
Repase tlumiče – od 2 000,- Kč


SLUŽBY PRO CESTOVATELE

Zabalení kola do vaku EVOC nebo krabice – 600,- Kč
Pronájem cestovního vaku EVOC – 150,- Kč/den


OSTATNÍ

Diagnostika, aktualizace Shimano/SRAM – 450,- Kč
Diagnostika elektrokol Shimano STEPS – 200,- Kč
Poradenství s Kristiánem Hynkem (trénink, výživa) – 1 000,- Kč/hodJan Bekr

MECHANIK

 

O kolo, které nám svěříte do péče, se Vám postará Honza. Narodil se 1991 ve Vrchlabí a cyklistice se věnuje od malička. Začátky na BMX asi jako každý. Od 16ti let jezdil DH a poté přestoupil do nově se rozvíjejícího endura. Nejlepším výsledkem bylo 2. místo na etapovém závodě MTB Trilogy 2014 v kategorii enduro.
Studium absolvoval SPŠ Strojítrenství v Jičíně a následně Fakultu strojní na ČVUT. Pracovní zkušenosti v oboru má 8 let a především má obrovskou vůli se neustále vzdělávat, absolvent celé řady odborných kurzů. Kolo je jeho životním stylem.
K oboustranné spokojenosti je Honza u nás již třetím rokem!