Doprava zdarma nad 2 000 Kč

Kontakt

Naše provozovny

Narodil se brácha – showroom Future Cycling Zahálka 

Dalo by se říci, že nově vzniklý showroom je dalším sourozencem, který přirozeně přibyl do rodiny Future Cycling. Důvodů pro jeho vznik bylo mnoho, ale mezi zásadní patřila snaha vytvořit stylové místo, kde budou moci milovníci prémiových značek a cyklistiky zažít o level vyšší zážitek z nákupu. Přináší nevšední prostor, designový interiér (od Šárky Hynkové) pro milovníky silniček, biků i doplňků, ale také služby, konzultace odborníků a bývalých závodníků, kteří toho o cyklistice vědí mnoho a vše mohou doplnit o drahocenné zkušenosti. Patří mezi ně například i Matouš Ulman a Kristián Hynek. 

 (Nejen) pro fajnšmekry 

Nový prostor otevíráme tak trochu symbolicky téměř na den přesně 10 let od otevření Klaudiánky. Klaudiánka je první prodejna, která bude nadále fungovat jako druhá pobočka, Zahálka bude vlajkovou lodí.
Najdete zde zakázkové stavby a fajnové, neotřelé značky: ENVE, OPEN, ARGON18, TIME a pro milovníky „kultovek“ bude v nabídce také SANTA CRUZ. Na své si tu přijdou samozřejmě také cyklistky a bikový potěr, neboť se do sortmentu vrací dětská kola EARLY RIDER.  

 Více než obchod: bike cafe, social ride… 

Další snahou bylo vytvořit komunitní půdu, domov pro tým Canyon Northwave. Harmonické místo, kde i hobby cyklista nasaje závodní atmosféru a může mu být inspirací. Prostor se nachází v blízkosti modřanské cyklostezky a pražského bikového ráje na Točné. Takže se můžete těšit na společné “švihy“, social ride, které k cyklistické komunitě patří. Na prodejní ploše o výměře 150 metrů čtverečních naleznete sortiment od značek VOID, Uswe, Northwave, Suplest, Orangeseal, Ergon, Topeak či i českého výrobce kol SUPERIOR. V neposlední řadě je třeba zmínit fakt, že jde často o značky, které tým Canyon Northwave využívá a jsou prověřeny v drsných závodních podmínkách.

 

 

Kontakt provozovna "Zahálka"

Nově otevřeno!
Po, Út, Čt, Pá 9-17
St 9-19

Rezidence Zahálka, Mezi Vodami 2390/41, 143 00 Praha 12M: + 420 604 882 876

Kontakt provozovna "Klaudiánka"

Showroom KLAUDIÁNKA je až do odvolání UZAVŘENA.
Příjem do servisu, výdej e-shop zásilek - vše jede dál na ZAHÁLCE