Doprava zdarma nad 2 000 Kč

SRM Powermeter SRAM XX1 MTB NO RINGS NO CRANKS PM300282 27,7Hz/Nm

Kód: POM-XX1-MTB-NOR
Novinka
Značka: SRM
36 000 Kč
Skladem (1 ks)

SRM PowerMeter / SRAM XX1 1X MTB
je kompatibilní se všemi MTB klikami SRAM „Direct Mount“.

PowerMeter se prodává bez klik!

Díky novému designu PowerMeter máte nyní kompatibilitu boost a non-boos v jedné jednotce. Nabíjecí baterie vám vydrží přibližně 100 hodin, dokud ji nebudete moci dobít přiloženým magnetickým USB kabelem, bez nutnosti výměny baterie!

Detailní informace

Detailní popis produktu

SRM PowerMeter 9 – Nová generace
SRM Spider PowerMeters jsou původním mobilního měření energie. Od roku 1986 neustále zdokonalujeme naše měřiče PowerMeters, aby splňovaly stále vyšší standardy v technologii, přesnosti a spolehlivosti. Z tohoto důvodu jsou naše měřiče PowerMeters široce považovány za zlatý standard pro trénink s výkonem.

Náš 9. generace Spider PowerMeter přebírá náš osvědčený vzorec a aktualizuje ho o moderní funkce. Výsledkem je PowerMeter, který se snadněji používá, je ještě přesnější, má delší životnost a má vylepšenou konektivitu.

Díky kombinaci měření úhlu a točivého momentu je nyní PM9 schopen měřit s vyšší přesností v situacích s velmi nízkou kadenci a oválné převodníky již nemají vliv na zaznamenaná data. Integrovaný teplotní senzor umožňuje maximální přesnost v měnících se podmínkách. Uživatelé jsou nyní schopni ukázat vyvážení L&R, stejně jako kombinovanou hladkost pedálu.

PowerMeter 9 přichází s mnoha vylepšeními použitelnosti. První je režim kadence bez magnetu, který vám umožňuje používat PowerMeter bez magnetu kadence.
PowerMeter 9 lze použít s ANT+ a Bluetooth LE. Připojuje se téměř k jakékoli hlavní jednotce a je dodáván s mobilní aplikací. Aplikace vám poskytuje přístup k aktuálním datům točivého momentu, informacím o stavu baterie, aktualizacím firmwaru a mnohem více.

 

Uvedený obrázek je pouze ilustrativní. Skutečný produkt se může lišit v důsledku vylepšení produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: