Doprava zdarma nad 2 000 Kč

226ERS ENERGY DRINK SUB-9 1KG

Kód: 226ERS-5038
Značka: 226ERS
1 100 Kč
Skladem (1 ks)
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Energetický nápoj speciálně doporučený pro tréninky a soutěže trvající více než 4 hodiny, jako jsou mimo jiné ultra traily, dálkové triatlony, cyklistické závody nebo etapová jízda na horském kole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetický nápoj speciálně doporučený pro tréninky a soutěže trvající více než 4 hodiny, jako jsou mimo jiné ultra traily, dálkové triatlony, cyklistické závody nebo etapová jízda na horském kole.

Tento originální produkt poskytuje dostatek sacharidů pro zajištění energie potřebné pro sportovní výkon, stejně jako rychle vstřebatelné proteiny a BCAA. 8:1:1 Poskytuje také sodík, minerál, který naše tělo nejvíce spotřebuje během cvičení.

SUB9 - ENERGY DRINK obsahuje:

  • Amylopektin: jako zdroj energie:
    - Vstřebává se žaludkem až o 80 % rychleji
    - Obnovuje svalový glykogen až o 70 % rychleji.
  • Syrovátkový proteinový izolát: Četné studie prokázaly, že příjem směsi sacharidů s vysokým glykemickým indexem, jako je amylopektin, spolu se syrovátkovým proteinovým izolátem zlepšuje výkon při dlouhodobých sportech a prodlužuje dobu vyčerpání.
  • BCAA (8.1.1) + TYROSIN. Pokud zvýšíme příjem aminokyselin s rozvětveným řetězcem, jako je leucin (8:1:1) a přidáme tyrosin, vyhneme se poklesu prekurzorů neurotransmiterů, jako je dopamin.
  • TAURIN + L-KARNITIN. Taurin má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti a zvyšuje oxidaci tuků jako energetického substrátu, což spolu s karnitinem pro zlepšení jejich transportu do mitochondrií podporuje využití tuků udržujících zásoby glykogenu, což je při dlouhotrvajících sportech nezbytné. Pomáhají zlepšit celkové zdraví a působí v synergii s ostatními živinami.

Přidejte 4 odměrky produktu s dávkovačem uvnitř (4x12,5g = 50g) do 500 ml vody a protřepejte. Pravidelně konzumujte malé dávky (150-200 ml) každých 15/20 minut přibližně 500-800 ml během 1 hodiny před a během cvičení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
1.000g:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: