Doprava zdarma nad 2 000 Kč

O nás

O nás

Náš příběh je jednoduchý. Začal v roce 2008, když jsem pátral na trhu po pěkných karbonových galuskových kolech a objevil jsem italskou značku Wheelsbike. Napadlo mě, že bych mohl Wheelsbike zastupovat pro český, později i slovenský trh.

Kristián Hynek

Jmenuji se Kristián Hynek a jsem majitel firmy Future Cycling a přední světový závodník v XCM. Postupně se k Wheelsbike začaly přidávat další značky, z nichž nejvýznamnějším přírůstkem se stal americký karbonový specialista ENVE Composites nebo kanadská značka Argon18. Činnost v oblasti distribuce začala tedy růst a dnešní portfolio čítá již sedmnáct značek – Argon18, 3T, THM, Enve Composites, Suplest, Open, Sportsbalm, Arundel, Sahmurai S.W.O.R.D., Ceramicspeed, FEVA Star, MOMUM, Unleazhed, Dotout, Uswee, TIME. Na počátku to nebyl ani tak podnikatelský plán, ale moje touha používat ty nejlepší cyklistické produkty, které na našem trhu nebyly v danou dobu zastoupeny. Stejnou filozofii používám ve výběru značek i nadále, a proto u nás naleznete mnohdy nepříliš známé, ale zato opravdu zcela mimořádné a inovativní výrobce prvotřídních cyklistických libůstek. Zároveň jsme Vám schopni poradit ve všem, co Vás okolo cyklistiky zajímá a podělit se s Vámi o zkušenosti a zážitky profesionálních závodníků z MTB Teamu Canyon Northwave.

Největší úspěchy

  • Mistr Evropy XCM 2012
  • Mistr ČR XCM 2013
  • 3. místo - Mistrovství Světa XCM 2012 a 2016
  • 3. místo - Mistrovství Evropy 2013 a 2016
  • 1. místo - Cape Epic 2014
  • 2. místo - Cape Epic 2015

 

Od podzimu 2014 máme showroom v Praze na Kavčích horách, a tak všechny produkty mají důstojný prostor k prezentaci a vyzkoušení. Díky showroomu můžeme být blíž Vám, našim zákazníkům a můžeme se soustředit na zakázkové stavby a prémiový servis.